KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14345317
nr 1434 5317
Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Herrporträtt, 28x236, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:26:04
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr